Penzión pod Strážovom | Javornícky originál

Penzión pod Strážovom

Pokiaľ túžite po oddychu, výbornom jedle či zábave s priateľmi, ste na správnom mieste. 

Penzión pod Strážovom sa nachádza v obci Pružina, v Strážovských vrchoch. Okrem ubytovania u nás nájdete aj fitness centrum či Bowling Bar, ktorý ponúka možnosť oddychu pri bowlingu, biliarde či sledovaní športových podujatí na veľkom plátne.

K dispozícii je 13 izieb. Kapacita ubytovania je 36 lôžok. Každá izba má vlastnú kúpeľňu. Nadštandardné zariadenie izieb dopĺňa televízor so slovenskými i zahraničnými televíznymi stanicami a prístup na internet. Vybrané izby sú prispôsobené tak, že umožňujú bezbariérový prístup i pohyb v celej miestnosti. 

Na 2. poschodí penziónu sa nachádza kongresová sála. Využitie ju predurčuje na usporadúvanie konferencií, ale aj na oslavy životných jubileí, svadieb, stužkových a iných spoločensko-kultúrnych podujatí. Kongresová sála má vlastný obslužný bar, projekčnú techniku, automatické plátno a bezdrôtové mikrofóny. 

Penzión pod Strážovom - Koliba

Máte dosť každodenného stresu  a chcete si nachvíľku odpočinúť? Reštaurácia Koliba vám ponúka presne takéto miesto. Zabudnite na všetky problémy a ochutnajte naše špeciality  v príjemnom prostredí. Atmosféru umocňuje aj personál v tradičnom pružinskom ľudovom kroji a vždy znejúca hudba. Kapacita reštaurácie je 60 miest.  Každodenne pripravujeme aj denné menu, ktoré dopĺňa stály jedálny lístok. Tešiť sa môžete i na  víkendy a večery v ľudovom štýle so živou muzikou.  

Nech sa páči...

Zdielať
Zdielať obsah
Nasledujúci produkt
Predchádzajúci produkt
Zobraziť na veľkej mape

Koordinátor značky - SR

Regionálna rozvojová agentúra Púchov

Námestie slobody 1400

020 01 Púchov

email: kancelaria@rrapu.sk

tel: +421 907 211 525

Partner projektu - ČR

Regionální rozvojová agentura Východní Moravy

tř. Tomáše Bati 5146

760 07 Zlín

email:  rravm@rravm.cz

tel: +420 573 776 201