Areál Zavadilka | Javornícky originál

Areál Zavadilka

Tradičná Valašská reštaurácia, ubytovanie a športovo rekreačný areál v obci Horní Bečva

Sme rodinný podnik, ktorý sa venuje pohostinstvu a ubytovaniu v srdci Valašska. Našu reštauráciu vedieme s láskou a tradíciu už 4 generácie Malinů.

V reštaurácii ponúkame predovšetkým miestne a krajové špeciality, ale aj tradičnú českú kuchyňu. Pre prechádzajúcich  návštevníkov máme vždy nachystané obedové menu za bezkonkurenčnú cenu a cez víkendy pripravujeme špeciálnu ponuku, tak aby aj nároční hostia odchádzali spokojní.

V blízkom areáli reštaurácie prevádzkujeme náš rekreačný, zábavný a športový park. Jeho súčasťou sú: prírodné kúpalisko - biotop, adventure golf, tenisový kurt, viacúčelové športové ihrisko, špeciálne ihrisko na basketbal, požičovňa bicyklov a kolobežiek, požičovňa lyží a vybavenia pre zimné športy, outdoor ping pong, kolky a šach, vonkajšie detské ihrisko, vnútorné zábavné centrum pre deti a najnovšie aj letné kino.

Ak by ste u nás chceli stráviť dlhší čas, ponúkame Vám ubytovanie v 2 apartmánoch. Sme pripravení urobiť všetko, aby sa u nás naši hostia cítili dobre a naše služby boli odvedené na 105%.

Adresa

Prostřední Bečva 360

Prostřední Bečva

756 56

Česko

Zdielať
Zdielať obsah
Nasledujúci produkt
Predchádzajúci produkt
Zobraziť na veľkej mape

Koordinátor značky - SR

Regionálna rozvojová agentúra Púchov

Námestie slobody 1400

020 01 Púchov

email: kancelaria@rrapu.sk

tel: +421 907 211 525

Partner projektu - ČR

Regionální rozvojová agentura Východní Moravy

tř. Tomáše Bati 5146

760 07 Zlín

email:  rravm@rravm.cz

tel: +420 573 776 201