Chata Barborka Mojtín | Javornícky originál

Chata Barborka Mojtín

Horská chata s výhľadom ktorý si zamilujete.

Chata Barborka je situovaná v tichej chatovej oblasti malebnej obce Mojtín (mimo rodinných domov) s krásnym výhľadom na Manín. Okolitá príroda je zárukou pokojnej dovolenky plnej dokonalého relaxu, ale aj aktívneho oddychu v podobe skvelej turistiky a lyžovačky. V blízkosti ubytovania si môžete vychutnávať množstvo príjemných turistických prechádzok, cyklistických a horských túr nádhernou prírodou Strážovských vrchov. 

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie. Celé jedno poschodie chaty je tvorené spoločenskými priestormi, plne prispôsobenými pre relax ubytovaných hostí v kruhu ich rodín a priateľov. Pripravená je pre Vás spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitom a spoločenskými hrami. Nechýba tu ani jedálenská časť s posedením ako aj kompletne zariadená kuchyňa, vhodná pre plnohodnotnú prípravu vlastných jedál. Rodiny s deťmi ocenia detský kútik.

Ubytovacia časť s 5timi izbami je na samostatnom poschodí. Ubytovanie je vhodné pre 15 ľudí. Na tomto poschodí sa nachádza aj sauna.

Príjemne oddýchnuť si môžu hostia taktiež pri vonkajšom posedení na terase alebo v altánku s možnosťou opekania, grilovania či varenia chutného kotlíkového gulášu. Ubytovanie si je možné prenajať len ako celok pre jednu skupinu hostí, ktorí budú mať počas ich pobytu zabezpečené maximálne súkromie. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Zdielať
Zdielať obsah
Nasledujúci produkt
Predchádzajúci produkt
Zobraziť na veľkej mape

Koordinátor značky - SR

Regionálna rozvojová agentúra Púchov

Námestie slobody 1400

020 01 Púchov

email: kancelaria@rrapu.sk

tel: +421 907 211 525

Partner projektu - ČR

Regionální rozvojová agentura Východní Moravy

tř. Tomáše Bati 5146

760 07 Zlín

email:  rravm@rravm.cz

tel: +420 573 776 201